E Festival Lent E Za medije E Kontakt

Kontakt

Narodni dom Maribor

Ulica kneza Koclja 9, 2000 Maribor

● T (02) 229 40 00
● Račun (IBAN koda): SI56 0127 0603 0358 416
● Banka (Banka Slovenije - BIC koda): BSLJ SI 2X
● ID za DDV: SI24909165
● matična številka: 5650437

Delovni čas in informacije

● (02) 229 40 11
● (02) 229 40 50
● 031 479 000
vstopnice@nd-mb.si

Vodstvo

Direktor, Vladimir Rukavina
(02) 22 940 01 ● vladimir.rukavina@nd-mb.si

Pomočnica direktorja, Maša Novak
(02) 22 940 07 ● masa.novak@nd-mb.si

Pomočnik direktorja, Andrej Borko
(02) 22 940 08 ● andrej.borko@nd-mb.si

Poslovna sekretarka, Mateja Bombek
(02) 22 940 01 ● mateja.bombek@nd-mb.si

Poslovna sekretarka, Anja Lukan
(02) 22 940 01 ● anja.lukan@nd-mb.si

Samostojna strokovna sodelavka za kadrovske in pravne zadeve, Stanka Osterc
(02) 22 940 03 ● stanka.osterc@nd-mb.si

Koncertna poslovalnica

Vodja programa klasične glasbe, Barbara Švrljuga Hergovich
barbara.svrljuga@nd-mb.si

Vodja programa jazz & world music, David Braun
david.braun@nd-mb.si

Producentka, Tina Vihar
(02) 22 940 14 ● tina.vihar@nd-mb.si

Producentka, Tadeja Nedog
(02) 22 940 06 ● tadeja.nedog@nd-mb.si

Strokovni sodelavec za pripravo projektov, Gregor Čerič
(02) 22 940 66 ● gregor.ceric@nd-mb.si

Marketing in odnosi z javnostmi

Vodja marketinga in odnosov z javnostmi, mag. Mojca Pušnik
(02) 22 940 27 ● mojca.pusnik@nd-mb.si

Samostojna strokovna sodelavka za marketing in odnose z javnostmi, Mateja Meh
(02) 22 940 17 ● +386 51 261 849 ● mateja.meh@nd-mb.si

Strokovna sodelavka za digitalni marketing, Teja Osterc
+386 41 462 491 ● teja.osterc@nd-mb.si

Računovodstvo

Vodja finančno-računovodske službe, Mitja Praštalo
(02) 22 940 04 ● mitja.prastalo@nd-mb.si

Glavni računovodja, Denis Valentan
(02) 22 940 74 ● denis.valentan@nd-mb.si

Samostojna knjigovodkinja, Sabina Špendl
(02) 22 940 26 ● sabina.spendl@nd-mb.si

Knjigovodkinja, Tanja Budna
(02) 22 940 85 ● tanja.budna@nd-mb.si

Informacijska pisarna

vstopnice@nd-mb.si
●(02) 22 940 11
● (02) 22 940 50
● 031 479 000

Prodajna referentka, Neli Koletnik
neli.koletnik@nd-mb.si

Prodajna referentka, Iris Vindiš
iris.vindis@nd-mb.si

Jakob Borovinšek
jakob.borovinsek@nd-mb.si

Producenti

Folkart, Alenka Klemenčič
(02) 22 940 67 alenka.klemencic@nd-mb.si

Art kamp, Teja Musič
teja.music@nd-mb.si

Art kamp, Mišel Vugrinec
misel.vugrinec@nd-mb.si

JazzLent in Jazz Podij, David Braun
david.braun@nd-mb.si

Jurčkov - Večerov oder, Vlado Šega
vlado.sega@festival-lent.si

Sodni stolp, Gregor Čerič
(02) 22 940 66 gregor.ceric@nd-mb.si

Salon glasbenih umetnikov, Tina Vihar
(02) 22 940 14 tina.vihar@nd-mb.si

Gledališki in otroški programi, Marjan Rajbenšu
(02) 22 940 05 marjan.rajbensu@nd-mb.si

Programski vodja uličnega gledališča, Goro Osojnik
goro.osojnik@gmail.com

Producent uličnega gledališča, Marko Brumen
(02) 228 12 50 marko.brumen@nd-mb.si

Živa dvorišča, Maja Pegan
maja.pegan@gmail.com

StandUpLent, Slavko Škvorc
slavko.skvorc@nd-mb.si

Pozor! Muzika na cesti!, Marjan Ornik
marjan.ornik@gmail.com

Odprta plesna scena, Katja Beck Kos
ples.maribor@jskd.si

Recepcija

recepcija@nd-mb.si

Receptor, Rajko Volovšek
(02) 22 940 55 ● rajko.volovsek@nd-mb.si

Receptor, Željko Žukina
(02) 22 940 55 ● zeljko.zukina@nd-mb.si

Receptor, Robert Potočnik
(02) 22 940 55 ● robert.potocnik@nd-mb.si

Receptor (Karantena), Erik Flakus
(02) 420 56 80 ● erik.flakus@nd-mb.si

Receptor (Karantena), Boštjan Matko
(02) 420 56 80 ● bostjan.matko@nd-mb.si

Tehnika

tehnika@nd-mb.si

Tehnični vodja, Jože Skarlovnik
+386 31 778 368 ● joze.skarlovnik@nd-mb.si

Oblikovalec zvoka, Gaber Lesjak
+386 41 814 785 ● gaber.lesjak@nd-mb.si

Lučni mojster, Bojan Golnar
+386 41 261 307 ● bojan.golnar@nd-mb.si

Odrsko-scenski delavec, Davorin Sel
(02) 22 940 10

Scensko-odrski mojster, Matevž Ciganović
+386 70 303 524 ● matevz.ciganovic@nd-mb.si

Tehnični organizator kulturnega programa, Uroš Brankov
+386 41 232 677 ● uros.brankov@nd-mb.si

Odrski mojster, Bojan Cingesar
+386 41 968 484 ● bojan.cingesar@nd-mb.si

Pomočnik, Darko Sel

darko.sel@nd-mb.si