Kontakti

Prireditveni center in ekipa za vse starosti in okuse

Kontakti

Prireditveni center in ekipa za vse starosti in okuse
E Narodni dom Maribor E O nas E Kontakti

Narodni dom Maribor

  • Ulica kneza Koclja 9, 2000 Maribor
  • T (02) 229 40 00
    ● Račun (IBAN koda): SI56 0127 0603 0358 416
    ● Banka (Banka Slovenije – BIC koda): BSLJ SI 2X
    ● ID za DDV: SI24909165 ● matična številka: 5650437

Informacijska pisarna, prodaja vstopnic

Delovni čas in informacije
(02) 229 40 11 ● (02) 229 40 50 ● 031 479 000 ● vstopnice@nd-mb.si

Vodstvo

Direktor Vladimir Rukavina
(02) 22 940 01 ● vladimir.rukavina@nd-mb.si

Pomočnica direktorja Maša Novak
(02) 22 940 07 ● masa.novak@nd-mb.si

Pomočnik direktorja Andrej Borko
(02) 22 940 08 ● andrej.borko@nd-mb.si

Splošne službe

Poslovna sekretarka Mateja Bombek
(02) 22 940 01 ● mateja.bombek@nd-mb.si

Poslovna sekretarka Anja Lukan
(02) 22 940 01 ● anja.lukan@nd-mb.si

Samostojna strokovna sodelavka za kadrovske in pravne zadeve Stanka Osterc
(02) 22 940 03 ● stanka.osterc@nd-mb.si

Samostojna strokovna sodelavka Neli Koletnik
(02) 22 812 50 ● neli.koletnik@nd-mb.si

Koncertna poslovalnica

Vodja programa klasične glasbe Barbara Švrljuga Hergovich
barbara.svrljuga@nd-mb.si

Vodja programa jazz & world music David Braun
david.braun@nd-mb.si

Producentka Tina Vihar
(02) 22 940 14 ● tina.vihar@nd-mb.si

Producentka Tadeja Nedog
(02) 22 940 06 ● tadeja.nedog@nd-mb.si

Strokovni sodelavec za pripravo projektov Gregor Čerič
(02) 22 940 66 ● gregor.ceric@nd-mb.si

Gledališka dejavnost 

Producent Marjan Rajbenšu
(02) 22 940 05 ● marjan.rajbensu@nd-mb.si

Kulturno izobraževanje mladih 

Producent Mišel Vugrinec
+386 31 208 754 ● misel.vugrinec@nd-mb.si

Producentka Teja Musič 
+386 31 521 466 ● teja.music@nd-mb.si

Producentka Lana Goršič (porodniški dopust) 

Marketing in odnosi z javnostmi

Vodja marketinga in odnosov z javnostmi mag. Mojca Pušnik
(02) 22 940 27 ● mojca.pusnik@nd-mb.si

Samostojna strokovna sodelavka za marketing in odnose z javnostmi  Mateja Meh
(02) 22 940 17 ● +386 51 261 849 ● mateja.meh@nd-mb.si

Strokovna sodelavka za digitalni marketing Teja Osterc
+386 41 462 491 ● teja.osterc@nd-mb.si

Prodaja in informacije Iris Vindiš 
(02) 22 940 11 ● iris.vindis@nd-mb.si

Računovodstvo

Vodja finančno-računovodske službe Mitja Praštalo
(02) 22 940 04 ● mitja.prastalo@nd-mb.si

Glavni računovodja Denis Valentan
(02) 22 940 74 ● denis.valentan@nd-mb.si

Samostojna knjigovodkinja Sabina Špendl
(02) 22 940 26 ● sabina.spendl@nd-mb.si

Knjigovodkinja Tanja Budna
(02) 22 940 85 ● tanja.budna@nd-mb.si

 

Tehnika 

tehnika@nd-mb.si

Tehnični vodja Jože Skarlovnik
+386 31 778 368 ● joze.skarlovnik@nd-mb.si

Oblikovalec zvoka Gaber Lesjak
+386 41 814 785 ● gaber.lesjak@nd-mb.si

Lučni mojster Bojan Golnar
+386 41 261 307 ● bojan.golnar@nd-mb.si

Odrsko-scenski delavec Davorin Sel
(02) 22 940 10

Scensko-odrski mojster Matevž Ciganović
+386 70 303 524 ● matevz.ciganovic@nd-mb.si

Tehnični organizator kulturnega programa Uroš Brankov
+386 41 232 677 ● uros.brankov@nd-mb.si

Odrski mojster Bojan Cingesar
+386 41 968 484 ● bojan.cingesar@nd-mb.si

Tehnični pomočnik Darko Sel
darko.sel@nd-mb.si

Recepcija

recepcija@nd-mb.si

Receptor Rajko Volovšek
(02) 22 940 55 ● rajko.volovsek@nd-mb.si

Receptor Željko Žukina
(02) 22 940 55 ● zeljko.zukina@nd-mb.si

Receptor  Robert Potočnik
(02) 22 940 55 ● robert.potocnik@nd-mb.si

Receptor (Karantena) Erik Flakus
(02) 420 56 80 ● erik.flakus@nd-mb.si

Receptor (Karantena) Boštjan Matko
(02) 420 56 80 ● bostjan.matko@nd-mb.si

Vetrinjski dvor

vetrinjski.dvor@nd-mb.si
Vetrinjska ulica 30 

Producent Marko Brumen
(02) 22 812 50 ● marko.brumen@nd-mb.si

Samostojna strokovna sodelavka Neli Koletnik
(02) 22 812 50 ● neli.koletnik@nd-mb.si

Odrski mojster Matjaž Melliwa
+386 51 349 962 ● matjaz.melliwa@nd-mb.si

Receptor Beno Lončarič
+386 41 681 915 ● beno.loncaric@nd-mb.si­